[01] Jak wyciągnąć oświetlenie podsufitki?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • bodzio692
    Classic
    • 2012
    • 4

    [01] Jak wyciągnąć oświetlenie podsufitki?

    Też podejrzewam, że to jakaś pierdoła, szczególnie, że nie ma żadnych błędów...

    Szkoda tylko, że to to samo ASO, bo jak coś spie.....li to się nie przyznają tylko będą kombinować, ale teraz to już "po ptokach". Musisz wyluzować, bo ty się zamartwiasz jakie to "duże" uszkodzenie skoro jeszcze nie doszli co i jak, a oni pewnie nawet nie zajrzeli pod kanapę, żeby odkręcić dekielek od pompy. Zapewne odstawili auto na bok dla chłopaków z jutrzejszej rannej zmiany i dopiero oni może tam zajrzą.
    Możesz rano zadzwonić i zapytać czy coś wiadomo a najlepiej to powiedz, że podjedziesz, żeby samemu zobaczyć jak idzie to nie będą mogli ściemniać, że robią jak auto stoi gdzieś z boku... ASO ma swój rytm pracy i niestety różni się on znacznie od ogólnie pojmowanych pojęć "pilnie", " od ręki", "na już" itp, oni na wszystko mają czas...
  • qasqu
    Classic
    • 2011
    • 15

    #2
    [01] Jak wyciągnąć oświetlenie podsufitki?

    Witam wszystkich. Mam pytanie jak w temacie, ponieważ chciałbym się dostać do środka ze względu na to że wypadł mi ten przełącznik od oświetlenia. Chyba że ktoś zna inną metodę wciśnięcia go z powrotem.

    Komentarz

    • Octan
      Rider
      • 2006
      • 653

      #3
      Podważ lekko z boku cienkim śrubokrętem

      Komentarz

      • Maru 123
        RS
        • 2008
        • 4660

        #4
        Podważ lekko z boku cienkim śrubokrętem
        no nie koniecznie bo u mnie np. żeby wyjąć lampkę z podsufitki trzeba było zdjąć plastikowe "szkiełko" a pod nim były 2 śruby do odkręcenia :wink:
        1.8T AGU L&K

        2.0TDI BKD ELEGANCE

        TOYOTA LAND CRUISER J95

        Komentarz

        • Octan
          Rider
          • 2006
          • 653

          #5
          Zamieszczone przez Maru 123
          a pod nim były 2 śruby do odkręcenia
          Tak dawno temu to robiłem że być może śrubki mi uciekły z pamięci.

          Komentarz

          • meridomaniak
            Elegance
            S_OCP Member
            • 2005
            • 875
            • Octavia II (1Z3)
            • BKD 2.0 TDI 140 KM

            #6
            qasqu, podważasz plastikowa osłonkę( tą przezroczystą), potem odkręcasz 2 śrubki i podważasz całą lampkę z boku
            był Golf | jest Octavia

            Komentarz

            • kiki
              Rider
              • 2010
              • 359

              #7
              tylko pamiętaj - przezroczysty plastik ściągaj od strony szyby przedniej do dolu, inaczej połamiesz zatrzaski - sprawdzone :diabelski_usmiech

              Komentarz

              • qasqu
                Classic
                • 2011
                • 15

                #8
                Done. Udało się Wszystko gra dzięki serdeczne za pomoc koledzy. A teraz mam też pytanie z innej beczki. Czy istnieje szansa zdjęcia boczku tylnich lewych drzwi pasażera bez otwierania drzwi? Chodzi o to że prawdopodobnie spadła linka i teraz nie da rady ich otworzyć ani z zewnątrz ani od środka. Mi chodzi po głowie już jedynie cięcie tapicerki. :roll:

                Komentarz

                Pracuję...